1500 W inverter, feszültségátalakító – 220 V-os konnektor és USB-kimenet az autódban! INV1500W
Leírás
Ezzel az inverterrel pont úgy használhatod elektromos eszközeid, mintha otthon lennél!
Ezentúl kempingezéskor sem kell lemondanod az otthon megszokott eszközök kényelméről! Az inverterrel a 12 V‑os (autós) egyenáram 220 V‑os (háztartási) váltakozó árammá alakítható – segítségével a konnektorba csatlakoztatható, legfeljebb 1500 W teljesítményű készülékeket az autó akkumulátoráról is működtetheted. Kifejezetten hasznos segítség túrázáshoz, horgászáshoz, utazáshoz, illetve felhasználható lakókocsikban vagy olyan külterületeken – pl. farmokon, tanyákon, szabadtéri rendezvények helyszínén stb. –, ahol nincs kiépített villamos hálózat.
maximális teljesítmény: 1500 W
bemeneti feszültség: DC 12 V (10‑15,5 V)
kimeneti feszültség: AC 220V + DC 5V (USB)