BLACK Hegesztő MIG/MMA250A gázzal és háttérvilágítással 37428
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Leírás
Ismerd meg a professzionális hegesztők új generációját – a BLACK márkájú MIG/MMA 250 hegesztőgép valódi forradalmat jelent a hegesztés világában! Az elképesztő, 250A teljesítménynek és az innovatív technológiának köszönhetően ez a készülék kielégíti mind az amatőrök, mind a szakemberek igényeit. A fejlett vezérlőpanel és az automatikus funkciók révén a MIG, MAG, MMA és FLUX hegesztés problémamentesen végezhető, biztosítva a páratlan precizitást és varratminőséget.
Ez a kompakt készülék nemcsak a teljesítményével nyűgöz le – a 60%-os munkaciklus 250A-nál –, hanem a mobilitásával is. A mindössze 7 kg súlyú gép rendkívül könnyen szállítható, így kiválóan alkalmas mind otthoni műhelyekben, mind professzionális építkezéseken való használatra. A hosszabbítókhoz és 16A biztosítékokhoz való csatlakozási lehetőség, valamint az áramfejlesztőkkel való kompatibilitás azt jelenti, hogy ennek a hegesztőnek a felhasználása gyakorlatilag korlátlan!
Az 1,6–4 mm vastag elektródákkal történő hegesztés, valamint a védőgázas vagy védőgáz nélküli dróttal történő hegesztés lehetősége (maximális átmérők: 0,8–1 mm) sokoldalúságot és rugalmasságot biztosít a munkában. A BLACK MIG/MMA 250 hegesztőgép kiváló választás mindazoknak, akik a minőséget, megbízhatóságot és a munkakomfortot értékelik.