Black inverteres hegesztőgép MIG/MMA-230 1GN - 37410
Maximálisan rendelhető mennyiség: 1!
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Leírás
Ha neked is nyűg és macera a hegesztés, mert általános hegesztőgépet használsz, akkor ide hallgass!
Legyél profi hegesztő, vagy barkács-király, a Blackkel!
Jellemzők:
• Feszültség (Volt): 230V / 50Hz
• Üresjárati feszültség: 36 V
• Fogyasztás: 6,5 kVa
• TIG hegesztőáram névleges teljesítmény: 40 – 230 A
• TIG hegesztőáram max. üzemi feszültség: 26,5 V
• MMA hegesztőáram névleges teljesítmény: 20 – 200 A
• MMA hegesztőáram max. üzemi feszültség: 28 V