Haina akkumulátoros láncfűrész 58V H-6799-58V (6793)
Haina akkumulátoros láncfűrész 58V H-6799-58V
Leírás
-Nagy nyomaték
-Könnyű kezelhetőség
-2 db li-ion akkumulátor
-akku töltő
-58V
-koffer
Termékfülek
Hasonló termékek
Mesto Fix Plus-Festékpermetező MEST3237FE
Ár:
FIGHTER Benzines láncfűrész, 3,9 LE FT-153
Ár:
FLINKE Elektromos fűnyíró 1000W FK-6101
THO akkus láncfűrész, 48V, 2 akkumulátorral, 16" M-9606Y
Stromo elektromos láncfűrész K2650
Kraft&Dele kerti vízszivattyú 800W 80 l/perc KD806
HAYAMI Elektromos láncfűrész 88V 2 akkuval HA-1009