Haina Akkumulátoros Ütvecsavarozó kerékkulcs 2db akkuval 98V H-IWS-3700XPT
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Leírás
-Névleges Feszültség: 98V
-Névleges nyomaték: 3700Nm
-Kulcs méret: 1"