HAYAMI hegesztőgép – IGBT inverter, 850A HA-MMA850
Leírás
Műszaki adatok:
Modell: HAYAMI HA-MMA850
Technológia: IGBT inverter
Max. áramerősség: 850A
Védelem: Auto Protection (túlfeszültség, túláram, túlmelegedés ellen)
Feszültség: 220V
Kijelző: digitális, pontos beállításhoz
Jellemzők:
Stabil ív, kevesebb fröcskölés
Energiatakarékos és megbízható működés
Kompakt, hordozható kivitel
Ergonomikus fogantyú a könnyű mozgatáshoz
Hosszú élettartam a japán technológiának köszönhetően
Felhasználás:
Műhelyekben, garázsokban
Karosszéria- és fémmegmunkálási munkákhoz
Építőipari és szerkezeti feladatokhoz
Hobbi és félprofi felhasználásra
Tetszik, amit látsz? Ne habozz, rendeld meg most, és tapasztald meg a minőséget, amiben megbízhatsz!
Termékfülek
Hasonló termékek
Flinke MIG Elektromos Hegesztőgép FK-MIG-500
Ár:
THO LUX inverteres hegesztőgép MMA-600
Ár:
KIMIYO Inverteres Hegesztőgép – 800A CH24-8
HITMAN Inverteres Hegesztőgép HT/WD-315A (Supa)
Porss PSS-295d Inverteres Hegesztőgép 295A