HEIMWERK SC-1050MS Fordulatszám szabályzós sarokcsiszoló 125 mm, 1050W
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Leírás
Leírás
Üresjárati fordulatszám: 11000rpm
Teljesítmény: 1050 W
Feszültség: 230V/50 Hz
Lágyindítás
Szerszám: 125 mm
Szerszám vastagság Max: 6 mm