Hitman – 1250 W – 125 mm Fordulatszámszabályzós Sarokcsiszoló HT-AG125-8RF
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Leírás
Főbb jellemzők:
Erős 1250 W-os motor – megbízható teljesítmény folyamatos használat mellett
Fordulatszám-szabályozás – 3000–11000 fordulat/perc tartomány, a munka anyagához igazítható sebesség
125 mm tárcsaátmérő – ideális méret vágáshoz és csiszoláshoz
Ergonomikus kialakítás – kényelmes fogás, csökkentett rezgés a pontosabb munkához
Biztonsági kapcsoló – véletlen indítás elleni védelem
Oldalsó fogantyú – jobb irányítás és stabilitás
Műszaki adatok:
Teljesítmény: 1250 W
Tárcsaátmérő: 125 mm
Fordulatszám: 3000–11000 r/min (szabályozható)
Tápellátás: 230V / 50Hz