Hitman Akkumulátoros Dekopírfűrész 62V HT-QXJ-62V8
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Leírás
Főbb tulajdonságok
Márka: Hitman
Termékkód: HT-QXJ-62V8
Akkumulátoros dekopírfűrész 62V rendszerrel
2 db nagy teljesítményű Li-ion akkumulátor
Gyorstalp-állítás és szerszámmentes pengecsere
Erősített markolat csúszásmentes bevonattal
Teljesen új, bontatlan dobozban
Műszaki paraméterek
Feszültség: 62V
Akkumulátor típusa: 2x Li-ion 62V
Lökethossz: 26 mm
Löketszám: 0–2800 löket/perc
Vágási mélység: fa max. 80 mm, fém max. 10 mm
Talpállítás: többfokozatú, dönthető
Pengecsere: szerszám nélkül, gyorsrögzítő rendszer
Súly (akkuval): kb. 2,7 kg
Termékismertető
A Hitman HT-QXJ-62V8 akkumulátoros dekopírfűrész egy nagy teljesítményű és rugalmas megoldás, amely minden műhelyben, építkezésen vagy barkácsmunkánál megállja a helyét. A 62V-os rendszer ereje kiemelkedő hatékonyságot és vágási teljesítményt biztosít fában, műanyagban, laminált anyagokban, illetve vékony fémlemezekben is. A csomag két darab nagy kapacitású lítium-ion akkumulátort tartalmaz, amelyekkel hosszabb, megszakítás nélküli munkavégzés garantált.
A HT-QXJ-62V8 löketszáma 0-tól egészen 2800 löket/percig szabályozható, így minden anyaghoz és munkafolyamathoz tökéletesen igazítható. A 26 mm-es lökethossz ideálissá teszi vastagabb anyagok precíz átvágására is, miközben a vibráció alacsony marad. A talp több fokozatban dönthető, így akár 45°-os gérvágások is egyszerűen elvégezhetők. A gyorsrögzítős pengecsere rendszer lehetővé teszi, hogy szerszám nélkül, pillanatok alatt cseréljük ki a fűrészlapot.