HITMAN darálós, úszókapcsolós, öntvény szennyvíz szivattyú HT-SW3750A
Leírás
Névleges emelési magasság: 28 m
2"-os kimenő csonk
Vízszállítási teljesítmény: 28m3/óra (a víz minőségétől függően)
Feszültség: 230V/50Hz
Védelem: IP44
5 méter gumis kábel
Max. fordulatszám: 2860 ford/perc
Masszív, időtálló kivitel
Termékfülek
Hasonló termékek
Champion darálós szivattyú CP5504 (RK4006)
Ár:
MERÜLŐ VÍZ-ISZAPSZIVATTYÚ PROCRAFT PN18 | PN18
Ár:
Champion darálós szennyvíz szivattyú 3750W - CP-5501