Hitman elektromos láncfűrész HT/ESH-3700
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Leírás
A HITMAN elektromos fűrész nagy teljesítményű elektromos motorral van felszerelve, amely tökéletes ergonómiát biztosít az erőfeszítés nélküli munkához. A nagy nyomaték és a vágási teljesítmény, valamint a 3700 W teljesítmény szinte bármilyen fa vágásához elegendő. Kényelmes kezelésre és precíz munkára tervezve.
Műszaki leírás:
Teljesítmény: 3700 W
Állítható automatikus lánckenés
Maximális vágási hossz: 400 mm
Fordulatszám 4300 ford./perc
Olajellátó rendszer: automatikus szivattyú beállítással
Kard hossza 405mm 16"3/8