HITMAN IGBT Inverteres hegesztőgép – 330A HT-WD-330K
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Leírás
Főbb jellemzők:
Maximális teljesítmény: 330 A
Bemeneti feszültség: 230 V / 50–60 Hz