Hitman inverteres hegesztő 295A WDX-295IV
Leírás
Műszaki adatok:
Tápellátás: 220V ± 15%
Teljesítménytényező: 0,73
Áramfelvétel: 6,0KVA
Maximális áramerősség: 295A
Áramtartomány: 20-295A
Üzemi ciklus: 60%