Hitman Inverteres Hegesztőgép 350A HT/FMIG-350X
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Leírás
Hitman HT-FMIG-350X Inverteres CO2 Hegesztőgép, 350A, Porbeles - MMA - Flux - TIG-Lift
Termék főbb tulajdonságai:
- Márka: Hitman
- Termékkód: HT-FMIG-350X
- 350A hegesztőáram
- 230V hálózati feszültség
- Digitális szinergikus vezérlés
- Többfunkciós hegesztési módok: Porbeles (FLUX), MMA, TIG-Lift
- Kompakt és hordozható kialakítás
- Maximum 1 kg-os huzal befogadására alkalmas
- Egyedi kör alakú kijelző, amely különböző színeket mutat a kiválasztott hegesztési mód alapján
- Funkciók: Hot Start, Arc Force, Anti Stick, hővédelem
- Stabil és egyenletes ív a tökéletes hegesztési eredményért
Műszaki paraméterek:
- Hegesztőáram: 20-350A
- Bemeneti feszültség: 230V, 50-60Hz
- Üresjárati feszültség: 52V
- Porbeles huzal méret: 0,8mm / 1,0mm
- Elektróda méret (MMA): 1mm-5mm
- Védettség: IP21S
- Szigetelési osztály: F
- Súly: 7 kg
- Mikroprocesszoros technológia
- IGBT tranzisztorok
- Ventilátoros hűtés
- Túlmelegedés elleni védelem
Termékismertető:
Használati útmutató:
1. Csatlakoztassa a hegesztőgépet a 230V-os hálózati feszültséghez.
2. Válassza ki a kívánt hegesztési módot (FLUX, MMA, TIG-Lift) a kijelzőn.
3. Állítsa be a hegesztőáramot a hegesztendő anyag vastagságának és típusának megfelelően (20-350A).
4. Helyezze be a megfelelő huzalt vagy elektródát (0,8mm vagy 1,0mm huzal, 1mm-5mm elektróda).