Hitman öntvény darálós szivattyú 3750W HT-SW3750 (Champion / Onex) (Skytech)
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Leírás
Hitman öntvény darálós szivattyú 3750W HT-SW3750
Hitman öntvény darálós szivattyú 3750W HT-SW375
A szivattyú használható:
elárasztott terület víztelenítésére
medencék és tartályok kiszivattyúzására
kutak és aknák víz elszívására
szennyvízrendszer és szennyvízgyűjtő tartályok ürítésére
Műszaki adatok :
Feszültség 230V-50 Hz
Teljesítmény 3750 W
Fordulatszám 2860 rpm
Kapacitás 14000 l/h
Emelési magasság 10 m
Kimenet 2 hüvelyk / 50 mm