HITMAN öntvény darálós szivattyú úszókapcsolós HT-SWP-3950IX
Kifutás dátuma: 2026-05-06
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Leírás
A szivattyú használható:
- elárasztott terület víztelenítésére
- medencék és tartályok kiszivattyúzására
- kutak és aknák víz elszívására
- szennyvízrendszer és szennyvízgyűjtő tartályok ürítésére
Műszaki adatok:
- Feszültség 230V-50 Hz
- Teljesítmény 3950 W
- Fordulatszám 2860 rpm
- Kapacitás 33 m3/h
- Emelési magasság 10 m
- Kimenet 2 hüvelyk / 50 mm