Jortan napelemes LED lámpa távirányítóval 600W JTBS600W
Leírás
Leírás:
Teljesítmény: 600W
Vízállósági szint: IP66
Színhőmérséklet: 6500K
Színérték: >70
Sugárszög: 100
Állítsa be a szöget: 180°
Anyaga: Műszaki ABS
Napelem
Lámpa mérete: 260 x 210 x 60 mm
Csomagsúly: 3,7 kg
Termékfülek
Hasonló termékek
Procraft Led spotlámpa, akkumulátor és töltő nélkül LP20
Ár:
100W napelem panel