Jortan napelemes LED lámpa távirányítóval 800W JTBS800W
Leírás
Leírás:
Vízállósági szint: IP66
Színhőmérséklet: 6500K
3/5/8 órás programozás
fényerő beállítás
A energiaosztály
Világítás szöge: 180°
Anyaga: Műszaki ABS
Napelemes energiaforrás
Teljesítmény: 800W
Termékfülek
Hasonló termékek
200W napelem panel
Ár:
Napelemes utcai lámpa 50W JD1950
Ár:
HOTU 4 db napelemes kültéri solar lámpa QL592638
150W napelem panel
Jortan napelemes LED lámpa távirányítóval 600W JTBS600W
Procraft Led spotlámpa, akkumulátor és töltő nélkül LP20
100W napelem panel