Kraftech inverter autóba 12-220V 1250W KT/INV-1250X
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Leírás
Áramátalakító, 12V-os egyenáramú hálózatból (autós szivargyújtóról) 220V-os váltóáramot hoz létre.
A feszültségátalakító hálózati feszültséget állít elő, ha rendelkezésére áll 12 V. A készüléken USB töltőaljzat is található.
Technikai paraméterek:
Teljesítmény: 1250W
Bemeneti feszültség: DC 10-15,5V
Kimeneti feszültség: AC 200-240V
Kimenő frekvencia: 50Hz