Kraftech inverteres hegesztő digitális kijelző KT-IVD315A
Leírás
Műszaki paraméterek:
- kézi Arc Force íverőszabályozás
- Max. elektróda átmérő: 1.8mm - 4mm-ig
- Hegesztőáram tartomány: 20A-315A
- Bemeneti feszültség: 230V 50Hz
- Üresjárati feszültség: 62V
- Hatékonyság: 85%
- Munkaciklus: 60% 315A