Kraftech tartalék akkumulátor 48V KT/BBT48V
Leírás
Feszültség: 48V
Kapacitás: 4000 mAh
Li-ion akkumulátor
Termékfülek
Hasonló termékek
Töltő, 20V akkuhoz 2.0 Ah dokkolós
Ár:
Hordozható Intelligens akku töltő CCB-01
Ár:
Akkumulátor töltő LOAD PRO, 2Amp 6/12V 07157
Töltő, 20V akkuhoz 1.5 Ah lengő dugóval
LOAD Akkumulátor Töltő és Karbantartó 1A 6/12V 07150
MAT-RIXX 88V Li-ion akkumulátor MTX-88A