Linksys MR6350 Dual Band Mesh WiFi 5 router ZT-2402202005
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Leírás
Linksys MR6350 Dual Band Mesh WiFi router | AC1300, Wifi 5, Internet, hálózat,
A tétel specifikációi:
Ethernet WiFi:
- RJ-45 típusú WLAN csatlakozás
- Kétsávos (2,4 GHz/5 GHz)
- WLAN szabványos Wi-Fi 5 (802.11ac)
- WLAN adatátviteli sebesség (max.) 1267 Mbit/s
- Beépített Ethernet port
Csatlakozások, interfészek és gombok:
- Ethernet LAN portok száma (RJ-45) 4
- USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma 1
- Egyenáramú csatlakozás (DC)
- Reset gomb
- WPS biztonság kéznél
- Be/ki kapcsoló
Processzor:
- Processzor órajel 716 MHz
- CPU magok száma
Tárolás:
- RAM memória 256 MB
- Flash memória 256 MB
A cikk specifikációi:
- Asztali router
- jelző lámpa
- Fekete szín
- Falra szerelhető
Tápegység:
- AC bemeneti feszültség 100 - 240 V
- AC bemeneti frekvencia 50/60 Hz
- Kimeneti feszültség 12 V
- Kimeneti áram 1,5A
Súly és méretek:
- Szélesség: 205 mm
- Mélység: 150 mm
- Magasság: 137 mm