MUSTANG STAR Professzionális Kerti Szerszámkészlet MTS-48VGARDEN
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Leírás
Termékleírás:
A 48V-os lítium akkumulátor hosszú üzemidőt biztosít, így nincs szükség folyamatos töltésre.
Fő Előnyök és Használati Lehetőségek:
48V-os Lítium Akkumulátor: Hosszú üzemidő és gyors töltés a maximális hatékonyság érdekében.
Műszaki Adatok:
Akkumulátor Feszültsége:** 48V
Akkumulátor Kapacitása:** 2000 mAh
Töltési Idő:** 1-2 óra
Üzemidő:** Akár 1 óra folyamatos használat
Töltő Bemeneti Feszültsége:** 100-240V
Szerszámok:
Akkumulátoros Láncfűrész:**
Lánc Hossza:** 12" (30 cm)
Sebesség:** 21 m/s
Elektromos Metszőolló:**
Vágási Átmérő:** 30 mm
Csomag Tartalma:
- 1 x Akkumulátoros Láncfűrész
- 1 x Elektromos Metszőolló
- 2 x 48V Lítium Akkumulátor