OutdoorMaster Dolphin nagynyomású SUP pumpa ZT-250120230003
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Leírás
OutdoorMaster elektromos szivattyú "The Dolphin" | 20 PSI SUP légszivattyú, 12V elektromos szivattyú, 5 különböző tartozék
A tétel jellemzői:
- 2 különböző vastagságú tömítés: az egyik már fel van szerelve a HR csatlakozóra
- 5 szelepadapter: sokféle szeleppel kompatibilis (Boston, C7, H3/HR, Pinch, 805)
- Csatlakozás a szivattyútömlőhöz: bepattintható csavarzárral
- 5 csúszásmentes láb: párnázó tapadókorongok az alján
- Hordozó fogantyú: praktikus és kényelmes pánt anyaga, gumifolttal
Specifikációk:
- Méretek: 26,2 x 17,5 x 16,4 cm
- Súly: 1,35 kg
- Tápellátás: 12V csatlakozókábel (120 W | 10 A)
- Tápkábel hossza: 2,75 m
- A szivattyútömlő hossza: kb 1,35 m
- Nyomástartomány: 0,5-20 PSI (1,37 bar)
- Érzékelő pontossága: 0,01 PSI
Ultrakompakt és könnyű kialakítás:
sup elektromos szivattyú kihangosított szivattyúzás
Páratlan folyamatos munkaidő
tápszivattyú elektromos automatikus kikapcsolás
A legcsendesebb működés
elektromos tápszivattyú digitális
12V DC autós aljzat és komplett fúvókakészlet
A Dolphin II nem csupán egy elektromos SUP pumpa, hanem egy sokoldalú erőmű, amely mindenhová követ. A 12 V-os egyenáramú csatlakozásnak köszönhetően ezt a szivattyút könnyedén táplálhatja autója szivargyújtóján keresztül. De ez még nem minden – a 12A-es biztosíték további biztonsági réteget ad, így Ön a kalandra koncentrálhat.
Lenyűgöző teljesítmény a keze ügyében a Dolphin II-vel. Ez a szivattyú akár 20 PSI nyomással is képes felfújni az evezős deszkákat – ez a maximális merevség és stabilitás mércéje. Élvezze a víz feletti siklás érzését egy optimálisan felfújt deszkán, miközben megtapasztalja a megérdemelt teljes irányítást és biztonságot.
A Dolphin II nem csak elkíséri a víz felé vezető úton, hanem biztosítja a szükséges teljesítményt és alkalmazkodóképességet is ahhoz, hogy evezős élményét zökkenőmentes és felejthetetlen kalanddá tegye. Bízzon autója 12 V-os áramforrásában és a Dolphin II sokoldalú sugárhajtású készletében, hogy pillanatok alatt elinduljon.
12V dc autós csatlakozó és teljes készlet fúvókák