Powermat asztali körfűrészgép PM-PSD-2000M
Maximálisan rendelhető mennyiség: 1!
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Leírás
Asztali körfűrész 2000W 254mm | PM-PSD-2000MA fűrészt professzionális és otthoni használatra tervezték. Fa, faalapú anyagok és műanyagok, sőt színesfémek vágására is alkalmas-megfelelő penge használata után. Lehetővé teszi: fa elemek vágását; hossz- és keresztirányú fűrészelés. A készülék erős, 2000 W -os motorral van felszerelve, amely még keményfát is képes kezelni. A fűrész fűrészpor eltávolító rendszerrel van felszerelve.
Típus- Vezetékes
Teljesítmény- 2000 W
Tárcsaátmérő- 254 mm
Fordulatszám- 4800 ford./perc
Vágási mélység- (90°) 87 mm
Vágási mélység- (45°) 55 mm