Riber Profi szalagcsiszoló RP-1150BT
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Leírás
Névleges teljesítményfelvétel:
1 150 W
Szalaghosszúság:
620 mm
Szalagszélesség:
100 mm