RoyalKraft Benzines Áramfejlesztő Generátor – 9500W RK9500WH
Maximálisan rendelhető mennyiség: 1!
Leírás
Termékleírás:
A RoyalKraft RK9500WH egy professzionális, nagy teljesítményű benzinmotoros generátor, amely ideális választás építkezésekhez, műhelyekhez, háztartási tartalék áramforrásként vagy szabadtéri eseményekhez. 3 db 230V-os aljzatával egyszerre több berendezést is képes ellátni árammal. A robusztus acélkeret és a kerekes kialakítás megkönnyíti a szállítást, míg a beépített voltmérő és biztosítékpanel biztonságos és felügyelhető működést garantál.
Főbb jellemzők:
Modell: RK9500WH
Márka: RoyalKraft Line
Teljesítmény: max. 9500W
Kimenetek:
3 x 230V AC aljzat
1 x 400V AC ipari csatlakozó
12V DC kimenet