Royalty Line konyhai zöldség aprító MCE-300.34.1
Leírás
Jellemzők:
• vastag üvegből készült aprítóedénnyel
• rozsdamentes acél pengékkel
• egyszerű egy gombos használattal
• 300 W teljesítmény
• biztonsági kapcsolóval
Termékfülek
Hasonló termékek
Winning Star Mixer tojás és habverő 600W ST-5519
Ár:
Zurrichberg konyhai aprító ZBP7610 (RLMCE300341)
Ár:
RAF Konyhai Többfunkciós Aprító 3L 300W R7736
Royalty Line elektromos aprító MCE-600-34-30 600W 3l
Elektromos Konyhai Aprító 3L 500W aprito-500
Esperanza elektromos szeletelő- és reszelőgép EKM026
Elektromos Konyhai Aprító 3L 500W aprito-500-1