Royalty Line vezeték nélküli turmixgép, hordozható USB turmixgép UPB-40.34.1
Leírás
A smoothiek és turmixok szerelmese vagy?
Készítsd el, bárhol és bármikor őket! A helyes táplálkozás könnyebben megy egy ilyen eszközzel!
Műszaki adatok:
Teljesítmény: 40W
Feszültség: 3,7V
Dc 1200ah lítium akkumulátor
USB hordozható turmixgép
Űrtartalom 300 ml
2 * rozsdamentes acél pengék
Beépített biztonsági mikrokapcsoló
Szilikon kötél
Folyamatos turmixgép 6-8 csésze teljes feltöltéssel
Kattintson duplán a start a munkajelzővel
Termékfülek
Hasonló termékek
Mini elektromos turmixgép 450 ml HS-860
Ár:
RAF R.2829P Hordozható Turmixgép – 80W / 300ml 14779
Ár:
Royal Swiss Kézi Mixer (300W) SW-701
Kraft&Dele kézi mixer 1000 W KD4142
Rosenberg kézi mixer JE901E (HM-250T3)
Home Star 300W kézi mixer 2 literes tállal HS-MXIB2