RYOBI ONE+ 18V Akkumulátoros Orrfűrész Szett RRS1801-L20G
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Leírás
FŐBB JELLEMZŐK
Változtatható sebesség: A gombnyomás erősségével szabályozható löketszám a precíz indításhoz.
Szerszámmentes lapcsere: Gyors rögzítési rendszer, amelyhez nincs szükség külön kulcsra.
Állítható papucs: Segíti a vágásmélység szabályozását és növeli a fűrészlap élettartamát.
MŰSZAKI ADATOK
Löketszám: 0 és 3100 löket/perc között (SPM)
Lökethossz: 22 mm a gyorsabb vágási haladásért
Vágási kapacitás: Akár 180 mm vastagságú fához
Akkumulátor feszültség: 18V
Akkumulátor típusa: Lithium+ 2,0 Ah
A KÉSZLET TARTALMA
1 darab Ryobi 18V orrfűrész
1 darab 18V 2,0 Ah Lithium+ akkumulátor