Ryodel öntvény szennyvíz szivattyú 3150W RY/CWP3450
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Leírás
A szivattyú alkalmazható:
Elárasztott terület víztelenítéséhez
Tartályok (például úszómedencék) át- és kiszivattyúzásához
Vízvételezéshez kutakból és aknákból
Csatornarendszerek és emésztőgödrök víztelenítéséhez
Műszaki leírás:
-teljesítmény: 3450W
-feszültség: 220V 50Hz
-fordulatszám: 2850 rpm
-víz szállítási teljesítmény: 1,8 m3 / h
-max. merülési mélység: 17m
-max. szemcseméret: 20mm
-kivezető nyílás: 1" (25mm)
-max. vízhőmérséklet: 40 °C