THO 100W mozgásérzékelős led reflektor MC-FG-100W
Leírás
Leírás:
Teljesítmény 100 W
Sugárzási szög 100 °
Vízálló IP67
Feszültség AC:220-240V,50Hz
Típus Mozgásérzékelős
Termékfülek
Hasonló termékek
LED reflektor 200W IP66 KE24-74
Ár:
Intelligens napelemes LED Lámpa mozgásérzékelővel
Ár:
Napelemes, Mozgásérzékelős LED Lámpa KL25-174B
200W mini kültéri led reflektor
Szolár fali LED lámpa - 200 SMD
THO 60W solar led lámpa MC-A-60W