THO 150W mozgásérzékelős led reflektor MC-EG-150W
Leírás
Leírás:
Teljesítmény 150 W
Sugárzási szög 100 °
Vízálló IP67
Feszültség AC:220-240V,50Hz
Típus Mozgásérzékelős
Termékfülek
Hasonló termékek
SNHL fali lámpa burkolattal LU181457
Ár:
20W napelem panel
Ár:
Napelemes fali ledlámpa TYD1110
Napelemes Tükröződésmentes Lámpa THO Ls-Mtx-60w
THO 60W solar led lámpa MC-A-60W
Napelemes Tükröződésmentes Lámpa THO Ls-Qf-50W
Henglüge 600W Szolár Utcai Lámpa RY-T927