THO 200W mozgásérzékelős led reflektor MC-EG-200W
Leírás
Leírás:
Teljesítmény 200 W
Sugárzási szög 100 °
Vízálló IP67
Feszültség AC:220-240V,50Hz
Típus Mozgásérzékelős
Termékfülek
Hasonló termékek
Solar utcai lámpa W7101A-5
Ár:
THO Napelemes utcai lámpa 800W B325B
Ár:
Solar utcai lámpa W788B-5
THO Lux Napelemes lámpa 90W DNL-003