THO 200W mozgásérzékelős led reflektor MC-FG-200W
Leírás
Leírás:
Teljesítmény 200 W
Sugárzási szög 100 °
Vízálló IP67
Feszültség AC:220-240V,50Hz
Típus Mozgásérzékelős
Termékfülek
Hasonló termékek
Napelemes Tükröződésmentes Lámpa THO MC-TB-480w
Ár:
THO 60W solar led lámpa 4 COB MC-B-60W
Ár:
Solar utcai lámpa 600W IP67
Solar utcai lámpa 600W IP67
Napelemes mindenes GD-7740
300W napelemes utcai led lámpa