Zurrichberg konyhai aprító ZBP7610 (RLMCE300341)
Leírás
Aprítógép 1,8 l Zurrichberg ZBP-7610 egy praktikus aprító a konyhájában. Bármilyen kemény alapanyag vágására használható, mivel a 300 W-os motor bármit elbír. A készülék négy borotvaéles rozsdamentes pengével működik, amelyek nagyon precíz vágást biztosítanak, használatukkor nem törik össze az ételt, hanem darabokra vágják.
Termékfülek
Hasonló termékek
RAF Konyhai Többfunkciós Aprító 3L 300W R7736
Ár:
Royalty Line konyhai zöldség aprító MCE-300.34.1
Ár:
Winning Star Mixer tojás és habverő 600W ST-5519
Royalty Line elektromos aprító MCE-600-34-30 600W 3l
Esperanza elektromos szeletelő- és reszelőgép EKM026
Elektromos Konyhai Aprító 3L 500W aprito-500
Elektromos Konyhai Aprító 3L 500W aprito-500-1