HITMAN 3in1 inverteres CO2 hegesztőgép HT-FMIG-320XR
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Leírás
Ez a hegesztőgép kompakt és minőségi kivitelével praktikus választás, amelyet helyszíni felhasználásra terveztek. Védőgáz nélküli működése nagyban megkönnyíti a szabad térben történő alkalmazást, és pálcás hegesztésre is ideális. A fejlett IGBT technológia kiemelkedő teljesítményt nyújt, amit a digitális kijelző és a többféle választható funkció tesz még sokoldalúbbá. Ezáltal a készülék számos különböző helyzetben alkalmazható. Használata rendkívül egyszerű, így azok számára is kiváló választás, akik kevésbé tapasztaltak a hegesztés terén, mivel könnyen elsajátítható a gép kezelésének alapjai. Az eszközhöz tartozik egy 0,8 mm-es porbeles huzal 0,5 kg-os kivitelben. Emellett a kínálatunkban is található 0,8 mm 0,5 kg, vagy 1 kg-os kiszerelésben, valamint 2,5 mm-es elektróda is, azonban ezek nem képezik az alaptartozékok részét. Az átgondolt tervezés és a megbízható teljesítmény együtt biztosítja, hogy a gép professzionális és hobbi felhasználók számára egyaránt kiváló választás.
Működés: hálózati áramról 220-230V 50-60Hz
Névleges max. hegesztőáram: 320A