KrafTech KT-IVD315A Inverteres Hegesztőgép 315A digitális LCD Kijelző
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Leírás
Funkcionális és könnyen használható eszköz, amely kapacitása és a hegesztőáram széles tartománya (20-315 A) miatt könnyedén megbirkózik a kézi fémíves hegesztéssel kapcsolatos feladatokkal. Hegesztőgép Flinke-M MMA 315 - funkcionális és apró eszköz, köszönhetően annak, hogy képes megbirkózni bármilyen bonyolult munkával. Két feláras hegesztőgép 8800 watt maximális teljesítménnyel működhet. A teljesítménytranzisztorok miatt a hegesztő inverter 1,6–4.0 mm átmérőjű elektródákkal képes működni. Az üzemi áramtartomány a 20-315 A tartományba esik, ráadásul a készülék úgy igazítja az áramot, hogy az ív ne vesszen el, és a varrás laposan feküdjön. A kapacitív hálózati szűrők segítik a villamos energia hatékony felhasználását. Az MMA-315 modell még 160 V feszültség mellett is működik, és nem érinti a hálózathoz csatlakoztatott többi elektromos eszközt. A fő előny az inverter miniatűr mérete és könnyű súlya. A készülék nagyon mozgékony, ami megkönnyíti a munkába és a munkahelyre történő szállítását. Ezenkívül egy kis kialakítás kevés helyet foglal el, ami azt jelenti, hogy a legeldugottabb sarkokban is tárolható. A Flinke-M márka - a vezető márka az eszközök piacán Ukrajnában. A TM Flinke-M hegesztő invertereinek már sikerült hitelességet, tiszteletet és vásárlói hűséget szerezniük.
Jellemzők
Kis méret, hordozhatóbb
Széles körben használják beltéri dekorációhoz és magas munkahelyi munkákhoz.
Könnyen indítható ív, kevés fröccsenés, stabil áram és jó teljesítmény.
ARC MMA hegesztőgép hegesztő kettős valt
ARC hegesztőgép kettős voltos 220V paraméterek parameters
Bemeneti feszültség (VAC) 220V
Névleges bemeneti kapacitás (KVA) 5.8
Névleges bemeneti áram (A) 220V
Kimeneti áram tartomány (A) 20-315A
Üzemeltetési ciklus (%) 60
Üresjárati feszültség (V) 64 ± 3%
Szigetelési osztály F
Védelmi osztály IP23
Elektróda átmérő (mm) 1,6-4,0
KT/IVD315A Dual Volt ARC 220V hordozható hegesztő használatra
Ez az MMA KT/IVD315A hegesztő könnyen és pontosan beállítható és hordozható.
További részletek
-ARC 220V kettős voltos kimeneti áramtartomány (A) 20-315A